+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Budowa boiska wielofunkcyjnego

Budowa boiska wielofunkcyjnego

Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz częściej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się obecnie bardzo popularny ze względu na kwestie estetyczne oraz wiele licznych zalet sztucznej trawy,  które dają jej znaczną przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boiska wielofunkcyjnego bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby sportowców i zapewniamy komfort podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu. 

 

Zalety budowy boiska wielofunkcyjnego

Boiska wielofunkcyjne, w przeciwieństwie do tych z naturalną trawą, pozwalają na grę w zmiennych warunkach pogodowych, nawet tych niesprzyjających, dzięki czemu można z nich korzystać niemal przez cały czas. Ta cecha wyróżnia boiska ze sztucznej trawy. Ponadto są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu, a koszt ich konserwacji jest bardzo przystępny. Murawę, która ulega nieustannej eksploatacji, trudno zachować w idealnym stanie. Podczas budowy boiska wielofunkcyjnego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie wymagania niezbędne do możliwości organizacji na boiskach zawodów sportowych. 

Budowa boiska wielofunkcyjnego przez Ricoo Polska
Budowa boiska wielofunkcyjnego

Budowa boiska wielofunkcyjnego – przemyślana inwestycja

Boiska ze sztucznej trawy są trwałe, łatwe w utrzymaniu, wygodne i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Te oraz wiele innych zalet tłumaczy, dlaczego stają się coraz bardziej popularne i chętnie wybierane. Firma Ricco Sport Polska zajmuje się budową boisk wielofunkcyjnych oraz dostarcza trawę syntetyczną dla nawierzchni i boisk sportowych, dla klientów indywidualnych i firm, zawsze gwarantując najwyższą jakość i zadowolenie.