+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Sztuczna trawa do ogrodu

Sztuczna trawa do ogrodu

Ricco Polska Sport proponuje swoim klientom świetną alternatywę dla naturalnych trawników, które wymagają szczególnej i regularnej pielęgnacji – częstego koszenia, podlewania w upalne dni i nawożenia. Dodatkowo często naturalna trawa nie rośnie tak, jak byśmy tego chcieli ze względu na niesprzyjające warunki glebowe, susze czy zacienienie, które utrudnia trawie wzrost. W gorące, letnie dni słońce ją wysusza i mogą pojawiać się miejsca, gdzie nie będzie rosła w ogóle. Wspomnianą alternatywą dla naturalnego, wymagającego trawnika, jest proponowana przez nas sztuczna trawa do ogrodu. 

sztuczna trwa do ogrodu

Zalety sztucznej trawy do ogrodu

Nie wszyscy są pasjonatami ogrodnictwa i dysponują wystarczającą ilością czasu, żeby pielęgnować trawnik i regularnie o niego dbać. Zalety sztucznej trawy do ogrodu są natomiast niezliczone. Nie wymaga pielęgnacji i przez cały rok pełni funkcję największej ozdoby ogrodu. Jest także niezwykle trwała i odporna na wszelkie zniszczenia, nie blaknie pod wpływem słońca i innych, niekorzystnych czynników. Sztuczna trawa do ogrodu stwarza również świetne warunki do zabawy i odpoczynku, nie pozostawiając trudnych do usunięcia śladów na ubraniach.

Kiedy wybrać sztuczną trawę do ogrodu?


Sztuczną trawę do ogrodu polecamy każdemu, komu zależy na estetycznym wyglądzie przydomowego kącika, a także tym zapracowanym, którzy nie mają czasu, aby zająć się naturalną murawą. Sztuczna trawa do ogrodu znajdzie zastosowanie także w innych miejscach, ciesząc oko przez kilka sezonów i nie ulegając zniszczeniu. Ricco Polska Sport w ofercie ma także wiele innych rodzajów sztucznej trawy, między innymi na boiska sportowe oraz do celów dekoracyjnych, którą można wykorzystać nawet we wnętrzach! Zapraszamy!