+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Sztuczna trawa na boiska sportowe

Sztuczna trawa na boiska sportowe

 

Boiska sportowe umożliwiają uprawianie wielu dyscyplin sportu. Kluczowa jest jednak odpowiednia i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest sztuczna trawa na boiska sportowe. Ricco Polska Sport dostarcza nie tylko sztuczną trawę na boiska sportowe, ale także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz. Sztuczna trawa na boiska sportowe zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo w czasie gry. Rozwój i zastosowanie zaawansowanych technologii sprawił, że jakość produkowanej przez nas sztucznej trawy na boiska sportowe jest bez zarzutu.

sztuczna trawa na boisko sportowe

Rodzaje sztucznej trawy na boiska sportowe

Włókna sztucznej trawy na boiska sportowe najczęściej mają długość ok. 15-25 m. Wykonujemy je z włókien monofilowych lub fibrylowanych, dzięki czemu nasze trawy idealnie nadają się do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę reczną i inne dyscypliny. Nasi klienci mogą również wybierać  pomiędzy różnorodnymi kolorami włókien, dzięki czemu boisko sportowe może dobrze i ciekawie wyglądać.  Ricco Polska Sport oferuje także możliwość złożenia niestandardowego zamówienia i doboru własnych parametrów produktu.

 

Zalety sztucznej trawy na boiska sportowe

Sztuczne trawy na boiska sportowe od Ricco Polska Sport charakteryzują się niezwykłą trwałością i odpornością nawet na niekorzystne warunki pogodowe. Można korzystać z nich 24 godziny na dobę. Cechują się także wysokimi parametrami bezpieczeństwa, w tym dużym stopniem amortyzacji, wysoką dynamiką odbicia piłki, odpowiednim poślizgiem oraz niskim ryzykiem kontuzji. Sztuczna trawa na boiska sportowe charakteryzuje się także niskimi kosztami eksploatacji. Zapewnia o wiele lepsze warunki gry niż naturalna murawa.