+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Sztuczna trawa na plac zabaw

Sztuczna trawa na plac zabaw

Do pewnego momentu place zabaw były budowane na naturalnej trawie, co przy wysokiej intensywności użytkowania zazwyczaj kończyło się wydeptanymi do gołej ziemi miejscami. Aktualnie odchodzi się od tego rozwiązania i stawia na sztuczną trawę na plac zabaw, która nie tylko jest wytrzymała i trwała, ale także wygląda estetycznie przez cały czas. Podczas zabawy niezwykle istotne jest także bezpieczeństwo dzieci, które trawy syntetyczne zapewniają. Najmłodsi mogą korzystać z takich placów zabaw bez ryzyka bolesnego upadku czy urazu.

plac zabaw ze sztuczną trawą

Właściwości sztucznej trawy na plac zabaw

Ricco Polska Sport specjalizuje się w produkcji sztucznych traw na boiska sportowe, place zabaw, do ogrodu, na tarasy czy nawet do wnętrz, jako elementy dekoracyjne. Nasza sztuczna trawa na plac zabaw charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, odpornością na ścieranie oraz naturalnością, przez co bardzo dokładnie imituje naturalną nawierzchnię. Dbamy o bezpieczeństwo dzieci, mając świadomość, że ryzyko upadków występuje szczególnie na placach zabaw z różnorodnymi sprzętami. Nasza sztuczna trawa na plac zabaw cechuje się wysokim poziomem amortyzacji, co tym bardziej zachęca do zabawy zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców.

 

Najlepsza sztuczna trawa na plac zabaw

Sztuczna trawa na plac zabaw od Ricco Polska Sport odpowiednia jest pod wszystkie urządzenia zabawowe. Dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wygląda przyjaźnie i atrakcyjnie, zachęcając dzieci do zabawy. Jest łatwa w montażu oraz w utrzymaniu. Nie wymaga koszenia ani stosowania szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, można korzystać z niej nawet przez kilkanaście lat bez widocznych śladów zniszczenia.