+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Sztuczna trawa na taras

Sztuczna trawa na taras

Szukając idealnej i atrakcyjnej aranżacji na taras, warto zainteresować się sztuczną trawą. Sztuczna trawa na taras to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które klienci chwalą i polecają. Wykładzina ta ma niezliczoną ilość zalet, między innymi jest wysoce odporna na wilgoć, zabrudzenia i zniszczenia powstałe pod wpływem codziennego użytkowania. W dużym stopniu przypomina też naturalny trawnik, a dodatkowo można wybierać spośród jej licznych rodzajów, a nawet odcieni, tworząc swój własny, przyjemny kącik na świeżym powietrzu.

 

Dlaczego warto zainwestować w sztuczną trawę na taras?

Tarasy narażone są nieustanną ekspozycję na promienie słoneczne, ważną zaletą sztucznej trawy na taras jest jej odporność na działanie promieni UV. Ta cecha zabezpiecza ją przed utratą koloru i blaknięciem. Inny, bardzo istotny parametr sztucznej trawy na taras to wysoka przepuszczalność wody. Jest ona też odporna na czynniki pogodowe, w tym np. intensywne opady deszczu. Dodatkowo możemy zamontować sztuczną trawę na taras na dowolnej powierzchni – na betonie, płytkach czy kostce brukowej. 

 

Sztuczna trawa na taras Ricco Polska Sport

Sztuczna trawa na taras Ricco Polska Sport posiada niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jej najwyższą jakość. Jest bardzo łatwa w montażu oraz nie wymaga praktycznie żadnej pielęgnacji, gwarantując oszczędność czasu oraz komfort użytkowania. Taki rodzaj nawierzchni można również wykorzystać na balkonie czy w ogródku, gdzie będzie z powodzeniem imitować naturalny trawnik. Oprócz sztucznej trawy na taras, produkujemy także trawę syntetyczną na boiska sportowe czy place zabaw.