+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Sztuczna trawa na wymiar

Oferowana przez Ricco Polska Sport sztuczna trawa to nie tylko rozwiązanie niezwykle estetyczne, ale także praktyczne. Idealnie zieloną trawą możemy cieszyć się przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe czy żyzność gleby. Sztuczna trawa na wymiar nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, dzięki czemu będzie świetnie wyglądać między innymi w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Materiały, z których jest wykonana, są wysoce odporne na działanie niekorzystnych czynników oraz na codziennie użytkowanie. W dodatku do złudzenia przypomina prawdziwy trawnik.

Montaż sztucznej trawy na wymiar

Jeśli zastanawiasz się, czy montaż sztucznej trawy na wymiar jest trudny, możesz być spokojny – z pewnością poradzisz sobie z tym sam. Nowoczesne sztuczne trawy na wymiar są wyjątkowo łatwe w użyciu, nie wymagają też stosowania dodatkowo ziemi czy piasku. Z tego względu bez problemu wykorzystamy ją i położymy na tarasie czy balkonie- wraz z wygodnymi meblami ogrodowymi stworzy fantastyczny kącik relaksu, w którym będziemy z radością odpoczywać, pijąc poranną kawę.

Zalety sztucznej trawy na wymiar

Ricco Polska Sport oferuje swoim klientom zakup sztucznej trawy na wszelkiego rodzaju boiska sportowe, na place zabaw, a także sztucznej trawy na wymiar, która idealnie sprawdzi się niemal w każdym miejscu. Wybierając sztuczną trawę na wymiar, możemy sami dobrać odpowiednie parametry i wymiary i cieszyć się nowoczesnym wystrojem. Sztuczna trawa nie wymaga szczególnej pielęgnacji i jest niezwykle wygodna w użytkowaniu, przez co docenimy ją także jako element dekoracyjny.