+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Sztuczne nawierzchnie sportowe

Sztuczne nawierzchnie sportowe

Sztuczne nawierzchnie sportowe w dużym stopniu imitują naturalną murawę, a nawet okazują się od niej o wiele lepsze pod wieloma względami. Ricco Polska Sport wychodzi naprzeciw wszystkim sportowcom, dbając o ich komfort, bezpieczeństwo oraz radość z uprawianej dyscypliny. Wszystkie nasze trawy mają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość i zgodność z wymogami. Sztuczne nawierzchnie sportowe to jeden z rodzajów trawy syntetycznej, którą mamy w swojej ofercie dla klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych.

 

Czym charakteryzują się sztuczne nawierzchnie sportowe?

Sztuczne nawierzchnie sportowe do złudzenia przypominają wizualnie naturalną trawę. Przede wszystkim jednak nie są zależne od pory roku, a niesprzyjające warunki atmosferyczne nie wpływają na ich stan. Są odporne, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają tak regularnej pielęgnacji, jak trawa naturalna, którą trzeba kosić, podlewać i nawozić. Nasze sztuczne nawierzchnie sportowe zapewniają także odpowiednią amortyzację, przeciwdziałając urazom podczas wszelkich upadków, które w sporcie zdarzają się niezwykle często.

 

Zastosowanie sztucznych nawierzchni sportowych

Ricco Polska Sport w swojej ofercie ma sztuczne nawierzchnie sportowe do wykorzystania między innymi na boiskach do gry w piłkę nożną, kortach tenisowych, boiskach wielofunkcyjnych, placach zabaw, siłowniach plenerowych czy polach golfowych. Zapewniamy właściwe i dopasowane rozwiązania indywidualnie dla każdego z klientów, w pełni odpowiadając na ich potrzeby, nie tylko w zakresie sztucznych nawierzchni sportowych, ale także m.in. sztucznych traw do ogrodu czy dekoracyjnych.