+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Trawa na pole golfowe

Trawa na pole golfowe

Sztuczna trawa ma bardzo szerokie zastosowanie. Pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale także jest świetnym rozwiązaniem na różnego rodzaju boiska sportowe czy korty i place zabaw. Trawa na pole golfowe to jeden z produktów Ricco Polska Sport, który jest często wybierany w związku z szybkim rozwojem tego sportu w naszym kraju. Świetnie zastępuje naturalną trawę, ponadto charakteryzuje się wieloma cechami, których klasyczna murawa nie ma – jest trwała, odporna, piękna i zielona przez cały rok.

 

Charakterystyka trawy na pole golfowe

Niezależnie od tego, czy grasz na polu komercyjnym, czy planujesz własne, przydomowe pole golfowe – trawa syntetyczna świetnie sprawdzi się w obu przypadkach. Ricco Polska Sport ma w ofercie trawy na pole golfowe przeznaczone na różne jego obszary, które w wysokim stopniu imitują naturalną murawę. Nasze trawy golfowe mają gładką powierzchnię, co jest zasługą idealnie dobranych, gęstych włókien poliamidowych. Dzięki temu gracz ma pełną kontrolę nad toczącą się piłką, a sama trawa jest wysoce odporna na ścieranie i zniszczenie.

Trawy na pole golfowe Ricco – dlaczego warto?

Trawy na pole golfowe są świetnym oraz bardzo ekonomicznym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Z ich wykorzystaniem można zarówno doskonalić swoje umiejętności, jak i oddać się rekreacji i aktywnie spędzić czas we własnym ogrodzie. Dodatkowo trawy na pole golfowe od Ricco Polska Sport są łatwe w utrzymaniu oraz pozostają zielone przez cały rok, zachowując estetykę i nienaganny wygląd.