+48 501 762 866

Sztuczne nawierzchnie sportowe

sport@ricco.pl

Kompleksowa budowa boisk

inwestycje@ricco.pl

+48 601 088 078

+48 501 762 866

+48 601 088 078

Trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne

Trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne

 

Boiska wielofunkcyjne umożliwiają uprawianie wielu różnych dyscyplin sportu w jednym miejscu. Kluczowa jest odpowiednia i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne. Ricco Polska Sport dostarcza sztuczną trawę nie tylko na boiska wielofunkcyjne, ale także boiska dedykowane konkretnym dyscyplinom, między innymi do piłki nożnej, golfa, tenisa, a także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz. Trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo w czasie gry.

rodzaj boiska wielofunkcyjnego

Rodzaje trawy syntetycznej na boiska wielofunkcyjne

Trawy na boiska wielofunkcyjne najczęściej przybierają długość włókien ok. 15-25 m. Wykonujemy je z włókien monofilowych lub fibrylowanych, dzięki czemu nasze trawy idealnie nadają się do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę reczną i inne. Możliwy jest również wybór spośród bogatej kolorystyki sztucznej trawy, dzięki czemu boisko wielofunkcyjne może cieszyć oko przez cały rok. Ricco Polska Sport oferuje także możliwość złożenia niestandardowego zamówienia i doboru własnych parametrów. 

 

Zalety trawy syntetycznej na boiska wielofunkcyjne

Trawy wielofunkcyjne na boiska wielofunkcyjne od Ricco Polska Sport charakteryzują się niezwykłą trwałością i odpornością nawet na niekorzystne warunki pogodowe. Można korzystać z nich 24 godziny na dobę. Cechują się także wysokimi parametrami bezpieczeństwa, w ty m dużym stopniem amortyzacji, wysoką dynamiką odbicia piłki, odpowiednim poślizgiem oraz niskim ryzykiem kontuzji. Trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne charakteryzują się także niskimi kosztami eksploatacji. Zapewnia o wiele lepsze warunki gry niż naturalna murawa.